Gökhan Koç

Herşey çok güzeldi emeklerinize sağlık arkadaşlarıma da öneri yapıyorum ve düğüne gelen herkez çok beğendi devam..


Özlem Kun

Nişanımız Bizim İçin Çok Önemliydi.Kartal ve Maltepe Başta Olmak Üzere Anadolu Yakasındaki Bir Çok Düğün Salonunu 8 Ay Öncesinden Gezerek Fikir Edinmekle Yola Çıktık.İstediğimiz Nişanımızın Sıradan Düğün Salonlarındaki Eğlence Anlayışının Yanısra Her Jenerasyonu Eğlendirebilecek Bir Program OlmasıydıGörüşmeye Geldiğimizde Bizi Adnan Bey Karşıladı.İlk Görüşmede Benim Nişanımı Yapmak İstediğim Salonun Burası Olduğunu devam..


Tarihi Çeşmeler

Düğün sahibi olarak içtenlikle ifade etmeliyim; Klasik düğün salonu uygulamaları dışında tamamen farklı olan bir uygulamaya sahip mekan aydınlık ,serin,geniş mükemmel mutlaka tercih ediniz asla pişman olmayacaksınız.Israrla tavsiye ediyoruz,Adnan Bağdatlı beyi tebrik ederim. devam..


Merve Erol Aksoy

5 eylülde bu muhteşem salonda düğünüm var ve iyiki seçimimizi sizden yana yapmışız herşey mükemmeldi..Adnan ve Ertuğrul beylere teşekkürler.. devam..


Burak Alparslan & Tülay Karatay

'''' Sunum ve konuk ağırlama süper.Herşeyiyle Gelin odası,dekorasyon mükemmel.SALON BAĞDAT'I TERCİH ETTİĞİMİZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ.MÜZİK VE EĞLENCE KISMINI HİÇ DÜŞÜNMEYİN SALON BAĞDAT EKİBİNE BIRAKIN RAHATINIZA BAKIN )) ADNAN BEY'E VE ERTUĞRUL BEY'E ÇOOOOOKKK TEŞEKKÜR EDERİZ EMEĞİNİZE VE SESİNİZE SAĞLIK...Herşey kusursuz ve eğlenceliydi.(not fotoğraf çekimleri harikaa.nişanım oldu ve herhangi bir fotoğrafçıya gitmek yerine Ertuğrul devam..


Doğan & İlknur

15 haziran 2014 pazar günü yapılan düğün törenimizde bize ve misafirlerimize mutluluklar yaşatan, başta emekleri geçen Salon Bağdat yöneticilerine, tüm salon çalışanlarına teşekkür ederiz. Faaliyet baştan sona kadar çok planlı, ve iyi organize edilmişti. Hiç yorulmadan tabiri caizse tereyağından kıl çeker gibiydi. Çok teşekkür ederiz, herkese salon bağdatı şiddetle tavsiye ediyoruz.İlknur ve Doğan çifti... devam..


AYŞEGÜL ÇETİNKURT

biz nişanımızı salon bağdatta yaptık ve mukemmel bır nısan oldu eksıksız hersey ıstediğimiz gıbıydı bize bırsey dusunme fırsatı bırakıldan hersey ayarlanmıstı harıka bır organızasyon vardı bastan adnan bey ve ertuğrul bey olmak uzeri tum ekıbe tsk ederiz ) devam..


Tuğrul Erhan

Salon bağdat gerçekten eğlenmenizi sağlayacak ender bir hizmet anlayışı ile size hizmet edecek. Hayal ettiklerinizi unutun çünkü Salon Bağdat da yapılan organizasyonları tarif debilmek için herhan gi bir terim yok. Size tek söyleyebileceğim kıyaslama ölçüsü şudur.. Burada yapilan organizasyonlardan çok daha DÜŞÜK performanslara muhteşem DENİYOR.. ! Her çalısanina ayri ayri teşekkür etmekten sıkilacaksınız.. )) devam..